Polpharma Starogard Gdański
80 : 79 25:21 | 14:17 | 26:15 | 15:26
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
Etap I - 25. kolejka | 26.03.2016 18:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Tomasz Trybalski, Damian Myszka | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystent: Jarosław Drewa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michael Hicks 9 37:023/4 75.01/7 14.34/11 36.4     3 3 1 3 2   1     7 5
5 Łukasz Diduszko 15 32:563/5 60.02/3 66.75/8 62.53/4 75.05 3 8   4 3   1     20 0
7 Piotr Renkiel DNP                                   
8 Roman Szymański 0 02:41         0/2 0.0  1 1   2 1 2       -3 -2
9 Marcin Flieger 14 31:264/12 33.3   4/12 33.36/6 100.0      7 3 8   2   1 15 0
10 Szymon Długosz 7 08:242/3 66.71/1 100.03/4 75.0   1   1   2 1     2   9 3
11 Daniel Grujić 0 07:00   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1   1 1     0 -1
14 Martynas Paliukenas 6 32:432/4 50.00/1 0.02/5 40.02/2 100.0  4 4 5 2 4 1 1     12 0
15 Johnny Dee 2 11:401/6 16.70/1 0.01/7 14.3   1 3 4 1 1     2   1 3 -1
23 Uroš Mirković 27 36:0811/18 61.11/4 25.012/22 54.52/4 50.02 6 8   4 4 2       21 1
Drużyna 2   2    
Suma 80 200:00 26/52 50 5/18 27.8 31/70 44.3 13/18 72.2 9 21 30 14 22 23 6 8 2 2 84  

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Zoran Sretenović. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Tomasz Ochońko 6 32:132/6 33.30/2 0.02/8 25.02/3 66.7  1 1 4   3 3       1 5
7 Alexis Wangmene 6 16:582/7 28.6   2/7 28.62/3 66.71 4 5 3 3 3 1 1 1 1 9 -8
10 Christo Nikołow 18 25:576/7 85.72/2 100.08/9 88.9   1 5 6 1 3 1 3 1 1 1 23 0
13 Marcin Sroka 7 18:471/1 100.01/1 100.02/2 100.02/2 100.01 4 5 1 3 3 4       9 -2
14 Wojciech Żurawski 7 12:203/3 100.0   3/3 100.01/1 100.02 1 3   2 3         10 5
15 Mateusz Zębski 2 07:471/2 50.00/1 0.01/3 33.3   1   1   1   1       0 -6
23 Curtis Millage 15 28:154/10 40.01/1 100.05/11 45.54/4 100.01 3 4 2 3 4         15 6
24 Marcin Dymała DNP                                   
33 Deshawn Delaney 7 20:252/4 50.00/1 0.02/5 40.03/4 75.02 8 10   3 2         13 6
34 Piotr Niedźwiedzki 2 05:581/2 50.0   1/2 50.0     4 4   1 1 1 1     5 3
41 Adrian Suliński 4 19:071/3 33.30/2 0.01/5 20.02/2 100.0      2 3 2 1       1 -19
51 Adam Kaczmarzyk 5 12:131/1 100.01/3 33.32/4 50.0         1 1   1       3 5
Drużyna 1 1 2    
Suma 79 200:00 24/46 52.2 5/13 38.5 29/59 49.2 16/19 84.2 9 30 39 14 23 22 15 3 2 2 89