MKS Dąbrowa Górnicza
72 : 78 17:14 | 10:15 | 20:24 | 21:15 | d: 4:10
Arka Gdynia
Etap I - 23. kolejka | 13.03.2016 18:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Mariusz Nawrocki, Tomasz Trybalski | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Drażen Anzulović. Asystenci: Michał Dukowicz, Wojciech Wieczorek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Patryk Wieczorek 6 18:040/1 0.02/2 100.02/3 66.7     3 3   3     1     9 -14
2 Dawid Boryka DNP                                   
3 Mateusz Dziemba 4 16:13   1/2 50.01/2 50.01/2 50.0  5 5 1 5 2   4     12 5
10 Piotr Pamuła 8 35:324/5 80.00/3 0.04/8 50.0         5 3   4 1   1 6 2
13 Paweł Zmarlak 6 31:293/4 75.0   3/4 75.0   3 7 10 1 5 3 2 5 1   20 10
16 Rashaun Broadus 20 41:356/16 37.51/4 25.07/20 35.05/7 71.4      8 1 6 1   1 2 13 1
17 Marcin Wit DNP                                   
20 Mateusz Szczypiński 0 00:08                                0 -1
21 Przemysław Szymański 11 25:062/2 100.02/4 50.04/6 66.71/2 50.01 8 9 2 3 2 3 1 2   19 -5
30 Dominik Mavra 8 30:242/4 50.01/5 20.03/9 33.31/2 50.0  7 7 1 2 2 2       7 -16
31 Eric Williams 3 14:211/5 20.0   1/5 20.01/6 16.7  2 2   2 6 1       -5 -21
33 Drago Pašalić 6 12:083/7 42.9   3/7 42.9     2 2   1 1 2       2 9
Drużyna 1 2 3   4
Suma 72 225:00 21/44 47.7 7/20 35 28/64 43.8 9/19 47.4 4 34 38 18 25 22 15 12 4 3 83  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 15 42:054/10 40.02/5 40.06/15 40.01/5 20.01 3 4 3 2 5 3 3     9 9
3 Mariusz Konopatzki DNP                                   
7 Sebastian Kowalczyk 12 24:313/5 60.02/5 40.05/10 50.0   1 3 4   5 2   1     12 -3
8 Filip Matczak 12 32:384/6 66.70/2 0.04/8 50.04/6 66.7  8 8 1 4 5 3 3     15 4
10 Przemysław Żołnierewicz 18 34:192/5 40.04/6 66.76/11 54.52/4 50.01 3 4 7   5 4 1   3 19 5
11 Bartosz Jankowski DNP                                   
12 Djordje Kaplanović 0 03:560/2 0.0   0/2 0.0           3           -2 4
14 Wojciech Czerlonko DNP                                   
15 Przemysław Frasunkiewicz 10 38:55   3/9 33.33/9 33.31/2 50.0  2 2 4 2 3 3 1     7 3
20 Piotr Szczotka 2 22:351/2 50.0   1/2 50.0   4 4 8 1 3 1 2   1 1 9 4
25 Michał Kołodziej DNP                                   
41 Jakub Parzeński 9 26:014/5 80.00/2 0.04/7 57.11/5 20.01 5 6 1 3 4     2   11 4
Drużyna   1 1   1
Suma 78 225:00 18/35 51.4 11/29 37.9 29/64 45.3 9/22 40.9 8 28 36 17 22 25 15 9 3 4 80