Trefl Sopot
49 : 61 15:13 | 10:20 | 14:16 | 10:12
Czarni Słupsk
Etap I - 21. kolejka | 27.02.2016 16:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Michał Proc, Michał Sosin | Komisarz: Wiesław Zych

Trefl Sopot

Trener: Zoran Martić. Asystenci: Marcin Kloziński, Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Ater Majok 6 16:591/6 16.7   1/6 16.74/4 100.01 5 6 1 5 6 1 1 1   9 -1
4 Paweł Dzierżak 7 20:392/11 18.21/2 50.03/13 23.1   2 3 5 4 5 1 2 2   3 6 7
5 Piotr Śmigielski 7 25:432/5 40.00/4 0.02/9 22.23/4 75.02 2 4   4 5 2 1     2 -17
6 Sławomir Sikora 0 00:43                                0 0
7 Marcin Dutkiewicz 4 26:480/1 0.00/5 0.00/6 0.04/6 66.72 5 7   2 3         3 -5
10 Marcin Stefański 12 23:215/8 62.5   5/8 62.52/5 40.03 5 8   4 5 1 1   2 14 -6
11 Josip Bilinovac 9 28:463/4 75.01/6 16.74/10 40.0     1 1 1 3 2   2     7 -6
13 Jakub Motylewski 0 06:360/1 0.0   0/1 0.0     1 1   2     1     1 1
14 Grzegorz Kulka 0 18:100/2 0.00/4 0.00/6 0.0     2 2   2 1     1   -3 -11
17 Rafał Stefanik 0 11:55   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -4
24 Tyreek Duren 4 20:202/6 33.30/3 0.02/9 22.2   1   1   1 2     1   -1 -18
Drużyna 1 2 3   1
Suma 49 200:00 15/44 34.1 2/25 8 17/69 24.6 13/19 68.4 11 24 35 6 29 25 6 8 3 5 37  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Demonte Harper 18 37:477/14 50.00/1 0.07/15 46.74/7 57.1  7 7 5 3 5 7 2 1 1 15 7
4 Folarin Campbell 13 33:473/10 30.01/2 50.04/12 33.34/8 50.01 3 4 1 4 8 2     2 4 15
5 Justin Jackson 5 17:451/2 50.0   1/2 50.03/5 60.03 5 8   4 4 2   2   10 11
9 Łukasz Seweryn 3 25:40   1/3 33.31/3 33.3     5 5   1   1 1     6 17
12 Jarosław Mokros 0 22:290/1 0.00/2 0.00/3 0.0     4 4 1 5 1 1 1     2 -3
13 Kacper Borowski 5 12:591/4 25.00/1 0.01/5 20.03/6 50.01 2 3   1 3 2   1   0 0
15 Cheikh Mbodj 12 22:215/8 62.5   5/8 62.52/5 40.04 5 9 1 5 7 2   1   15 1
17 Marek Zywert DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 5 27:122/3 66.70/1 0.02/4 50.01/1 100.01 5 6   2 1 1       8 12
Drużyna 3 2 5    
Suma 61 200:00 19/42 45.2 2/10 20 21/52 40.4 17/32 53.1 10 36 46 8 25 29 18 4 5 3 60