HydroTruck Radom
87 : 80 27:22 | 14:25 | 26:12 | 20:21
Arka Gdynia
Etap I - 21. kolejka | 29.02.2016 20:40
Sędziowie: Marcin Kowalski, Sławomir Moszakowski, Tomasz Trybalski | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Torey Thomas 23 34:041/3 33.36/10 60.07/13 53.83/4 75.0  5 5 6 1 5 1 2     28 24
8 Robert Witka 11 27:171/3 33.33/4 75.04/7 57.1   4 6 10 1 2   1   1 1 19 26
10 Filip Zegzuła DNP                                   
11 C.J. Harris 4 25:201/2 50.00/4 0.01/6 16.72/3 66.7  1 1 1 1 4 2 1     -1 -11
14 Igor Zajcew 13 17:145/7 71.41/1 100.06/8 75.0     1 1 1     4   1 1 10 -18
22 Daniel Szymkiewicz 10 26:482/3 66.71/2 50.03/5 60.03/3 100.0  6 6 1 2 4     1   16 3
24 Michał Sokołowski 15 30:403/7 42.91/5 20.04/12 33.36/6 100.02 8 10 5 2 4 3 2     21 11
32 Kim Adams 4 10:462/2 100.0   2/2 100.00/2 0.0        3 2         2 7
34 Łukasz Bonarek 3 06:550/1 0.01/2 50.01/3 33.3         1 3   1       1 -3
35 Damian Jeszke 0 05:03   0/1 0.00/1 0.0     1 1   1           0 -8
50 Seid Hajrić 4 15:532/3 66.7   2/3 66.70/2 0.02 1 3 2 4 3 2       4 4
55 Jakub Schenk DNP                                   
Drużyna   1 1   1
Suma 87 200:00 17/31 54.8 13/29 44.8 30/60 50 14/20 70 8 29 37 18 19 22 14 5 3 2 100  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 17 35:164/7 57.13/9 33.37/16 43.8     3 3 6 2 2 4     1 13 -7
3 Mariusz Konopatzki DNP                                   
7 Sebastian Kowalczyk 10 25:481/3 33.32/5 40.03/8 37.52/2 100.0  4 4 1 2 5 1 3   1 12 -6
8 Filip Matczak 6 29:531/5 20.01/5 20.02/10 20.01/2 50.0  5 5 2 4 4 2 3     5 -5
10 Przemysław Żołnierewicz 15 31:584/5 80.01/3 33.35/8 62.54/6 66.7  2 2 4   4   1     17 -2
11 Bartosz Jankowski DNP                                   
12 Djordje Kaplanović 0 04:05            2 1 3   1           3 -8
14 Wojciech Czerlonko DNP                                   
15 Przemysław Frasunkiewicz 12 33:210/1 0.04/7 57.14/8 50.0     4 4 4 3 1   1     17 4
20 Piotr Szczotka 9 18:553/6 50.01/1 100.04/7 57.1     3 3   5 1 2     1 7 -9
25 Michał Kołodziej 0 00:25                                0 0
41 Jakub Parzeński 11 20:195/6 83.3   5/6 83.31/3 33.31 2 3   5 2   1 2   14 -2
Drużyna 2 1 3   1
Suma 80 200:00 18/33 54.5 12/30 40 30/63 47.6 8/13 61.5 3 24 27 17 22 19 9 9 2 3 88