TBV Start Lublin
69 : 80 24:17 | 7:21 | 18:21 | 20:21
Arka Gdynia
Etap I - 19. kolejka | 06.02.2016 18:00
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Dariusz Szczerba, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Krzysztof Koralewski

TBV Start Lublin

Trener: Dušan Radović. Asystent: Michał Sikora

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jan Grzeliński 2 10:480/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.01   1     3       2 0 -8
3 Marko Popović 9 31:013/6 50.01/7 14.34/13 30.8         3 3 2 3 2   1 2 -6
4 Marcin Salamonik 16 32:323/5 60.02/5 40.05/10 50.04/5 80.02 8 10 2 4 3   1 1   24 -11
5 Adam Myśliwiec DNP                                   
7 Grzegorz Małecki 17 36:434/7 57.13/7 42.97/14 50.0   3 2 5 3 5 3 1       17 -7
10 Alan Czujkowski 1 03:140/2 0.0   0/2 0.01/2 50.03   3     1 1 1     1 -4
12 Paweł Kowalski DNP                                   
15 Bartosz Ciechociński 0 14:240/1 0.00/2 0.00/3 0.0   1 1 2   2           -1 -7
22 Jarosław Trojan 4 12:552/2 100.0   2/2 100.0   1   1 1 1 1 2   1   5 7
24 Nikola Jeftić 11 20:094/9 44.4   4/9 44.43/7 42.92 4 6 1 2 5   1     10 -11
25 Nick Kellogg 9 34:273/6 50.01/8 12.54/14 28.6     4 4 1 1 4 2 3   1 5 -2
33 Rob Poole 0 03:470/1 0.0   0/1 0.00/2 0.01 1 2     1         -1 -6
Drużyna 1 2 3   1
Suma 69 200:00 19/41 46.3 7/30 23.3 26/71 36.6 10/18 55.6 14 20 34 11 18 23 9 8 2 4 62  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 4 30:012/4 50.00/4 0.02/8 25.0   1 8 9 2 2 4 1     1 8 12
3 Mariusz Konopatzki 0 00:03                      1         0 0
7 Sebastian Kowalczyk 9 29:110/1 0.03/6 50.03/7 42.9   1 2 3 4 2 1 1   2   13 9
8 Filip Matczak 25 33:254/6 66.75/7 71.49/13 69.22/2 100.0  1 1 4 2 4 4 1     23 4
10 Przemysław Żołnierewicz 7 23:003/5 60.00/2 0.03/7 42.91/1 100.01 2 3 2 4 1 3       5 3
11 Bartosz Jankowski 0 00:03                                0 0
12 Djordje Kaplanović 8 12:154/4 100.0   4/4 100.0     2 2   2       1   11 5
14 Wojciech Czerlonko DNP                                   
15 Przemysław Frasunkiewicz 13 32:39   4/10 40.04/10 40.01/2 50.0  5 5 5 3 2 2   1   15 10
17 Maksym Morozow DNP                                   
20 Piotr Szczotka 9 26:531/1 100.02/2 100.03/3 100.01/2 50.0  5 5   5 2 2       11 18
41 Jakub Parzeński 5 12:302/6 33.3   2/6 33.31/1 100.01 3 4   3 3 1     1 4 -6
Drużyna 1 4 5   1
Suma 80 200:00 16/27 59.3 14/31 45.2 30/58 51.7 6/8 75 4 28 32 17 23 18 14 1 4 2 90