King Szczecin
81 : 93 17:14 | 16:17 | 21:34 | 27:28
Czarni Słupsk
Etap I - 16. kolejka | 17.01.2016 16:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Dariusz Szczerba, Łukasz Jankowski | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

King Wilki Morskie Szczecin

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Łukasz Biela

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Frank Gaines 7 30:572/6 33.31/4 25.03/10 30.0   1 5 6 2 5   5 1     4 -1
1 C.J. Aiken 4 13:022/3 66.7   2/3 66.7     1 1               4 -3
3 Brandon Brown DNP                                   
5 Michał Nowakowski 5 31:421/5 20.01/3 33.32/8 25.00/2 0.02 4 6   2 3   1   1 4 -9
6 Russell Robinson 19 33:072/5 40.02/8 25.04/13 30.89/9 100.0      4 3 7 2 3     15 -14
9 Paweł Leończyk 11 26:032/5 40.01/3 33.33/8 37.54/4 100.02 4 6 4 2 3       1 16 -16
11 Paweł Kikowski 23 31:462/4 50.05/7 71.47/11 63.64/4 100.0  2 2 3 3 3   4     28 -13
12 Maciej Majcherek DNP                                   
15 Łukasz Majewski 5 17:29   1/1 100.01/1 100.02/4 50.0      2 2 3     1   6 1
19 Uroš Nikolić 0 05:03              1 1   2 3 2       -1 -1
20 Marcin Nowakowski 7 10:510/3 0.01/2 50.01/5 20.04/4 100.01 1 2 2 3 3 1 1     7 -4
30 Jakub Garbacz DNP                                   
Drużyna          
Suma 81 200:00 11/31 35.5 12/28 42.9 23/59 39 23/27 85.2 6 18 24 17 22 25 10 10 1 2 83  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 18 30:264/5 80.03/5 60.07/10 70.01/2 50.03 5 8 8 3 3 6 1     25 16
2 Demonte Harper 11 26:095/7 71.40/4 0.05/11 45.51/2 50.0  1 1 1 3 4 1 2     7 -2
4 Folarin Campbell 15 24:272/4 50.03/3 100.05/7 71.42/3 66.7      2 2 5 2 1 1   14 14
5 Justin Jackson 8 15:054/4 100.0   4/4 100.0   2 1 3 2 5   2 1     12 -9
9 Łukasz Seweryn 9 31:030/1 0.03/5 60.03/6 50.0     2 2 1 4   3       6 3
12 Jarosław Mokros 8 24:34   2/5 40.02/5 40.02/2 100.0  8 8 2 4 3 1       14 -4
13 Kacper Borowski 0 01:02                                0 4
15 Cheikh Mbodj 11 23:533/4 75.0   3/4 75.05/8 62.51 5 6 3 3 5 1   1 1 16 17
17 Marek Zywert DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 13 23:211/2 50.03/6 50.04/8 50.02/2 100.0  4 4   1 2   1     14 21
Drużyna 1 2 3   1
Suma 93 200:00 19/27 70.4 14/28 50 33/55 60 13/19 68.4 6 26 32 19 25 22 16 6 2 1 108