Arka Gdynia
66 : 86 20:25 | 12:14 | 18:22 | 16:25
Czarni Słupsk
Etap I - 14. kolejka | 03.01.2016 18:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Dariusz Włodkowski, Jan Piróg | Komisarz: Jarosław Nowak

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 17 36:134/7 57.13/10 30.07/17 41.20/2 0.0  2 2 4 2 5 4 2     9 -15
7 Sebastian Kowalczyk 5 17:480/2 0.01/4 25.01/6 16.72/2 100.0  2 2 2 4 1 4       0 -15
8 Filip Matczak 4 31:532/7 28.60/1 0.02/8 25.0     1 1 5 1 1 2 2     4 -12
10 Przemysław Żołnierewicz 4 15:281/2 50.00/1 0.01/3 33.32/2 100.02 1 3 1 4 2 2     1 4 -8
12 Djordje Kaplanović 10 20:454/5 80.0   4/5 80.02/3 66.71   1   3 7 2       7 -17
14 Wojciech Czerlonko 2 02:031/1 100.00/1 0.01/2 50.0                       1 -4
15 Przemysław Frasunkiewicz 5 32:421/3 33.31/4 25.02/7 28.6     2 2 3   2 1 1     5 -12
17 Maksym Morozow 1 03:01         1/2 50.0          1         0 -8
18 Emir Ahmedović 0 01:25                    3   1       -1 -3
20 Piotr Szczotka 9 24:033/5 60.01/1 100.04/6 66.70/2 0.02 4 6   5 3 1 1     11 -4
21 Anton Kobylinskij 0 02:03              1 1               1 -3
41 Jakub Parzeński 9 12:362/4 50.00/2 0.02/6 33.35/6 83.31 3 4   5 3 1   1   8 1
Drużyna 2 1 3    
Suma 66 200:00 18/36 50 6/24 25 24/60 40 12/19 63.2 6 16 22 15 27 25 18 6 1 1 49  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 12 33:513/7 42.92/5 40.05/12 41.7     3 3 10 1 1 5 4     17 17
2 Demonte Harper 5 21:501/6 16.71/2 50.02/8 25.0   1 2 3 2 2 2 2       2 3
4 Folarin Campbell 6 30:072/4 50.00/3 0.02/7 28.62/2 100.02 8 10 1 3 2 5 2   1 9 24
9 Łukasz Seweryn 5 31:10   1/3 33.31/3 33.32/2 100.02 2 4 1 4 1 3 1     6 9
12 Jarosław Mokros 12 23:02   4/4 100.04/4 100.0     3 3 1 4 1         16 17
13 Kacper Borowski 12 13:004/5 80.0   4/5 80.04/5 80.01   1   2 3 2       9 4
15 Cheikh Mbodj 17 28:294/8 50.0   4/8 50.09/10 90.0  6 6 1 5 14 3 1 1   18 16
17 Marek Zywert 6 02:03   2/2 100.02/2 100.0                       6 4
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 11 16:282/2 100.01/2 50.03/4 75.04/5 80.0  3 3 1 4 3 1       12 6
Drużyna 3 1 4   1
Suma 86 200:00 16/32 50 11/21 52.4 27/53 50.9 21/24 87.5 6 27 33 17 25 27 21 8 1 1 95