Polpharma Starogard Gdański
76 : 46 17:16 | 21:9 | 16:10 | 22:11
Arka Gdynia
Etap I - 13. kolejka | 30.12.2015 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Maciej Kotulski, Tomasz Trybalski | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystent: Jarosław Drewa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michael Hicks 16 22:413/6 50.02/4 50.05/10 50.04/4 100.0        4 5 1 2     12 21
5 Łukasz Diduszko 3 22:470/1 0.01/2 50.01/3 33.3   1 3 4   3 1 1 2     6 17
7 Piotr Renkiel 0 02:32                    1           0 -1
8 Roman Szymański 5 15:432/3 66.7   2/3 66.71/2 50.01 4 5 1 4 1 1       8 3
9 Marcin Flieger 10 32:301/5 20.02/4 50.03/9 33.32/2 100.0  2 2 2 3 3   2   1 10 33
11 Daniel Grujić 5 10:391/2 50.00/1 0.01/3 33.33/4 75.02 1 3   1 2   1 1   7 7
12 Tomasz Wojdyła 0 02:32                                0 -1
14 Martynas Paliukenas 7 17:172/3 66.71/3 33.33/6 50.0           2 1 1 2     5 4
15 Johnny Dee 18 21:583/6 50.04/6 66.77/12 58.3     1 1 1 2 1 1 1     15 24
20 Damien Kinloch 8 24:172/6 33.3   2/6 33.34/6 66.7  7 7 2 1 3 3 1 1 1 10 27
23 Uroš Mirković 4 27:042/2 100.00/2 0.02/4 50.0   1 3 4 4 3 1 1       9 16
Drużyna   3 3   2
Suma 76 200:00 16/34 47.1 10/22 45.5 26/56 46.4 14/18 77.8 5 21 26 10 24 18 9 11 2 2 82  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 10 23:223/5 60.01/5 20.04/10 40.01/1 100.0  2 2   3 2 2 2     6 -19
7 Sebastian Kowalczyk 9 23:312/2 100.01/4 25.03/6 50.02/2 100.01 2 3   3 4 4 1     6 -19
8 Filip Matczak 4 27:451/4 25.00/2 0.01/6 16.72/2 100.0  2 2   1 4 2     1 -1 -15
10 Przemysław Żołnierewicz 5 23:281/1 100.00/1 0.01/2 50.03/4 75.0  1 1 2 2 4 2       4 -13
12 Djordje Kaplanović 7 11:092/4 50.0   2/4 50.03/4 75.0  3 3   2 2 2       5 -9
14 Wojciech Czerlonko 0 08:23              4 4   1   3       1 -8
15 Przemysław Frasunkiewicz 0 24:07   0/7 0.00/7 0.0   1 2 3 2 1   2       -4 -17
17 Maksym Morozow 0 07:100/1 0.0   0/1 0.0           1 2 2       -3 -5
18 Emir Ahmedović 2 05:381/1 100.0   1/1 100.0   1   1               3 -4
20 Piotr Szczotka 3 19:270/1 0.01/1 100.01/2 50.0     2 2 2 1 2 1       5 -20
21 Anton Kobylinskij 2 05:511/1 100.00/1 0.01/2 50.0           1   1       0 -5
41 Jakub Parzeński 4 20:091/6 16.70/1 0.01/7 14.32/4 50.03 5 8   3 4 2   2 1 4 -16
Drużyna 3 3 6 1 1
Suma 46 200:00 12/26 46.2 3/22 13.6 15/48 31.3 13/17 76.5 6 23 29 6 19 24 23 3 2 2 26