PGE Turów Zgorzelec
83 : 81 25:28 | 13:18 | 24:16 | 21:19
Czarni Słupsk
Etap I - 12. kolejka | 27.01.2016 18:30
Sędziowie: Dariusz Włodkowski, Łukasz Andrzejewski, Bartosz Puzoń | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Piotr Ignatowicz. Asystent: Edward Żak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michał Marek DNP                                   
5 Cameron Tatum 2 06:521/1 100.00/2 0.01/3 33.3           1           0 -17
9 Jakub Karolak 4 20:102/4 50.00/2 0.02/6 33.3   1 2 3   2           3 14
10 Jovan Novak 15 33:304/4 100.01/10 10.05/14 35.74/4 100.01 2 3 3 3 5 2 2     12 10
11 Michael Gospodarek 2 03:101/1 100.00/1 0.01/2 50.0           1           1 0
12 Daniel Dillon 31 36:175/6 83.31/3 33.36/9 66.718/19 94.73 5 8 7 2 13 2       40 11
13 Filip Dylewicz 15 37:324/10 40.01/5 20.05/15 33.34/5 80.04 10 14     7 3 1     16 1
15 Michał Lichnowski DNP                                   
24 Tomasz Prostak 6 05:26   2/3 66.72/3 66.7                       5 5
31 Mateusz Kostrzewski 0 17:030/1 0.0   0/1 0.0           2   1       -2 -16
33 Kirk Archibeque 6 26:200/6 0.0   0/6 0.06/6 100.02 7 9 1 5 3 2   1 2 9 13
55 Denis Krestinin 2 13:401/2 50.0   1/2 50.0           3 1   2     3 -11
Drużyna 2 3 5   1
Suma 83 200:00 18/35 51.4 5/26 19.2 23/61 37.7 32/34 94.1 11 26 37 11 19 29 10 5 1 2 87  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jerel Blassingame 11 28:462/6 33.32/8 25.04/14 28.61/1 100.01 4 5 5 3 3 3 1   1 9 1
2 Demonte Harper 4 19:241/8 12.50/1 0.01/9 11.12/2 100.01 4 5 1 4 2 3 2     1 -11
4 Folarin Campbell 12 31:504/9 44.41/4 25.05/13 38.51/2 50.0  3 3 3 4 5 2       7 6
5 Justin Jackson 15 16:427/9 77.8   7/9 77.81/1 100.08 4 12 1 4 2   1 1   28 13
9 Łukasz Seweryn 9 31:20   3/9 33.33/9 33.3   1 3 4   1     1     8 -11
12 Jarosław Mokros 0 15:57   0/2 0.00/2 0.0           5   1       -3 5
13 Kacper Borowski 0 07:380/2 0.00/1 0.00/3 0.0           1           -3 -5
15 Cheikh Mbodj 16 21:364/6 66.7   4/6 66.78/9 88.94 2 6   5 6 1   1   19 -9
17 Marek Zywert DNP                                   
22 Mantas Cesnauskis DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
33 Grzegorz Surmacz 14 26:474/6 66.72/6 33.36/12 50.0     2 2   2 1 1 1     10 1
Drużyna 3 2 5   1
Suma 81 200:00 22/46 47.8 8/31 25.8 30/77 39 13/15 86.7 15 22 37 10 29 19 11 6 2 1 76