Czarni Słupsk
80 : 66 21:10 | 20:19 | 22:16 | 17:21
Trefl Sopot
Etap I - 6. kolejka | 14.11.2015 18:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Marcin Koralewski, Adrian Szczotka | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Derrick Nix 7 12:022/2 100.0   2/2 100.03/4 75.02   2   3 3 4 1     5 -7
1 Jerel Blassingame 8 36:454/8 50.00/2 0.04/10 40.00/2 0.0  2 2 5 3 3 2 1     6 13
4 Folarin Campbell 9 25:321/6 16.71/4 25.02/10 20.04/7 57.11 1 2 4 1 5 1 1     4 16
7 Tomasz Śnieg 8 16:072/6 33.3   2/6 33.34/4 100.0        2 3 1 1     4 -2
9 Łukasz Seweryn 1 12:070/2 0.0   0/2 0.01/2 50.0  1 1     1   1   1 0 2
12 Jarosław Mokros 14 24:554/4 100.02/2 100.06/6 100.0   2 3 5 2 3 3   3     24 16
13 Kacper Borowski 1 15:030/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  2 2   1 1 1       -1 -2
15 Cheikh Mbodj 21 27:586/7 85.7   6/7 85.79/10 90.06 3 9 1 4 7 2   2   29 21
17 Marek Zywert 0 01:360/1 0.0   0/1 0.0                       -1 1
22 Mantas Cesnauskis 11 27:551/3 33.33/7 42.94/10 40.0   1 3 4 2 2   1 2   1 12 12
23 Bartosz Sprengel DNP                                   
25 Dawid Rypiński DNP                                   
Drużyna   5 5   1
Suma 80 200:00 20/40 50 6/16 37.5 26/56 46.4 22/31 71 12 15 27 14 19 26 12 10 2 2 82  

Trefl Sopot

Trener: Zoran Martić. Asystenci: Marcin Kloziński, Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Ater Majok 6 13:503/5 60.0   3/5 60.0     2 2   3 1         6 -17
4 Paweł Dzierżak 6 11:463/4 75.0   3/4 75.0   1   1   1   5       1 -3
5 Piotr Śmigielski 14 24:164/6 66.71/4 25.05/10 50.03/6 50.05 1 6 1 3 7 1 1 1   14 -3
6 Sławomir Sikora 2 13:121/4 25.0   1/4 25.0   4 1 5 2 3   1 3 1 1 9 5
7 Marcin Dutkiewicz 0 16:200/2 0.0   0/2 0.0   1   1       1       -2 -11
10 Marcin Stefański 6 12:013/5 60.0   3/5 60.00/1 0.02   2   3 1 1       4 0
11 Josip Bilinovac 3 19:08   1/3 33.31/3 33.3     1 1   2 1 2 1     1 -18
14 Grzegorz Kulka 2 25:271/5 20.00/3 0.01/8 12.5   2 4 6   2 2 1     1 0 -13
15 Nenad Mišanović 6 15:093/4 75.0   3/4 75.0   3 1 4   4 2 2 2     9 5
23 Michał Kolenda 0 07:040/1 0.00/1 0.00/2 0.0               1       -3 -1
24 Tyreek Duren 18 28:146/11 54.51/5 20.07/16 43.83/4 75.01 5 6 2 3 4 2 1     15 -11
33 Grzegorz Surmacz 3 13:331/3 33.30/4 0.01/7 14.31/1 100.0  5 5   2 1 1 1     2 -3
Drużyna 4 2 6   2
Suma 66 200:00 25/50 50 3/20 15 28/70 40 7/12 58.3 19 20 39 5 26 19 18 9 2 2 56