Stelmet Enea BC Zielona Góra
98 : 92 26:26 | 27:15 | 28:28 | 17:23
King Szczecin
Etap I - 3. kolejka | 26.10.2015 18:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Wojciech Liszka, Radosław Szagun | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Stelmet BC Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Dee Bost 10 14:411/4 25.02/3 66.73/7 42.92/2 100.01   1 5 2 1         12 3
2 J.R. Reynolds 2 15:081/1 100.00/4 0.01/5 20.0     2 2 5   2 1       4 12
10 Szymon Szewczyk 2 01:35         2/2 100.0          1         2 1
11 Marcel Ponitka DNP                                   
14 Vlad-Sorin Moldoveanu 11 24:060/2 0.02/4 50.02/6 33.35/6 83.31 2 3 2 3 3   1 1   13 10
20 Mateusz Ponitka 15 24:333/6 50.02/4 50.05/10 50.03/3 100.01 2 3 6 4 5   3   1 22 -4
33 Karol Gruszecki 19 22:212/4 50.04/5 80.06/9 66.73/4 75.0  1 1     4 1 1     16 4
34 Adam Hrycaniuk 6 14:342/3 66.7   2/3 66.72/2 100.01 2 3 2 4 2       1 10 -4
35 Przemysław Zamojski 3 17:58   1/2 50.01/2 50.0     1 1 1 1 2         4 0
41 Dejan Borovnjak 17 20:555/7 71.4   5/7 71.47/7 100.04 2 6 1 3 4 1       21 13
42 Nemanja Djurišić 6 18:502/7 28.6   2/7 28.62/2 100.03 3 6     1 1 1     7 -8
55 Łukasz Koszarek 7 25:192/5 40.01/2 50.03/7 42.9   1 1 2 2 2 1 2 1   1 6 3
Drużyna 1 1 2   1
Suma 98 200:00 18/39 46.2 12/24 50 30/63 47.6 26/28 92.9 12 16 28 24 19 26 6 7 1 3 117  

King Wilki Morskie Szczecin

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Łukasz Biela

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Frank Gaines 20 27:253/5 60.04/5 80.07/10 70.02/4 50.0  3 3 4 4 2 2 1     21 8
1 C.J. Aiken 5 22:162/3 66.7   2/3 66.71/4 25.0  3 3   1 3   1 1   6 -5
5 Michał Nowakowski 13 22:283/5 60.02/2 100.05/7 71.41/1 100.02 2 4 1 3 2 1   1   16 -7
9 Paweł Leończyk 14 31:334/6 66.72/2 100.06/8 75.0   2 3 5 2 3 2 3   1 1 17 -2
11 Paweł Kikowski 14 29:193/5 60.01/3 33.34/8 50.05/5 100.01 4 5 3 4 5 2 1     17 -3
12 Maciej Majcherek DNP                                   
13 Korie Lucious 6 23:332/5 40.00/2 0.02/7 28.62/2 100.0  1 1 6 4 1 2       6 -14
15 Łukasz Majewski 13 22:123/3 100.01/4 25.04/7 57.14/4 100.0  2 2 1 4 3 1       12 -13
19 Uroš Nikolić DNP                                   
20 Marcin Nowakowski 2 16:271/2 50.00/1 0.01/3 33.3     1 1 6 3 1 1       6 8
22 Bartosz Wróbel DNP                                   
30 Jakub Garbacz 5 04:471/1 100.01/1 100.02/2 100.0   1   1               6 -2
Drużyna 1   1   2
Suma 92 200:00 22/35 62.9 11/20 55 33/55 60 15/20 75 6 19 25 23 26 19 12 3 3 1 107