Polpharma Starogard Gdański
81 : 101 29:23 | 21:22 | 12:25 | 19:31
Czarni Słupsk
Etap I - 2. kolejka | 17.10.2015 18:00
Sędziowie: Michał Proc, Marcin Bieńkowski, Adrian Szczotka | Komisarz: Maciej Kucharski

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Dariusz Szczubiał. Asystent: Jarosław Drewa

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Michael Hicks 17 30:422/5 40.03/7 42.95/12 41.74/4 100.01 3 4 3 2 3 3 2     16 -11
5 Łukasz Diduszko 7 23:363/4 75.00/1 0.03/5 60.01/2 50.01 2 3 1 5 1   1   1 9 -1
6 J.T. Tiller 11 29:202/8 25.02/5 40.04/13 30.81/2 50.02 4 6 2 3 5 4 1   1 6 -22
7 Piotr Renkiel DNP                                   
8 Roman Szymański 4 16:371/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  5 5 1   1         9 -15
9 Marcin Flieger 15 21:474/9 44.41/2 50.05/11 45.54/4 100.02 1 3 2 4 5 1 1   1 14 -12
10 Szymon Długosz 0 19:400/4 0.00/1 0.00/5 0.0   2 2 4   4 3 2       -3 -8
11 Daniel Grujić DNP                                   
13 Arkadiusz Kobus 0 03:380/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 1 2             2 -1 -7
14 Kevin Bailey 13 26:504/10 40.01/3 33.35/13 38.52/2 100.01 2 3   5 3 3 2 1   8 -10
15 Justin Ward 14 27:503/7 42.92/2 100.05/9 55.62/2 100.03 3 6   3 3 1   1 1 16 -14
Drużyna 5 2 7   1
Suma 81 200:00 19/51 37.3 9/22 40.9 28/73 38.4 16/18 88.9 13 23 36 9 26 24 14 7 2 6 74  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Donaldas Kairys. Asystenci: Rafał Frank, Mirosław Lisztwan

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Derrick Nix 2 10:200/1 0.0   0/1 0.02/2 100.01 3 4   2 1         5 -4
1 Jerel Blassingame 13 32:281/3 33.32/6 33.33/9 33.35/7 71.4  5 5 12 3 8   1     23 10
2 Demonte Harper 13 25:163/7 42.92/4 50.05/11 45.51/1 100.01 2 3 4 3 3 4 2     12 25
4 Folarin Campbell 11 20:414/8 50.01/5 20.05/13 38.5   2 1 3 1 2 2 2     1 5 9
7 Tomasz Śnieg 2 08:320/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0        1 1   1     1 -7
9 Łukasz Seweryn 8 14:480/1 0.02/5 40.02/6 33.32/2 100.0  1 1   4 1   1 1   7 3
12 Jarosław Mokros 6 25:153/6 50.00/4 0.03/10 30.0   3 5 8 1 5 2 1   1   8 11
13 Kacper Borowski 8 15:162/3 66.71/1 100.03/4 75.01/2 50.02 1 3 1   2 1   2   11 13
15 Cheikh Mbodj 29 29:0910/13 76.9   10/13 76.99/10 90.05 7 12   3 6 4 2 2 1 37 20
17 Marek Zywert 0 01:05                                0 1
22 Mantas Cesnauskis 9 17:100/1 0.03/4 75.03/5 60.0   1 2 3   1     1     11 19
25 Dawid Rypiński DNP                                   
Drużyna 4 1 5    
Suma 101 200:00 23/45 51.1 11/29 37.9 34/74 45.9 22/26 84.6 15 27 42 19 24 26 12 8 6 2 120