Drużyny TBL
Anwil Włocławek Asseco Gdynia AZS Koszalin Energa Czarni Słupsk Kotwica Kołobrzeg PGE Turów Zgorzelec Polpharma Starogard Gd. Rosa Radom Stabill Jezioro Tarnobrzeg Stelmet Zielona Góra Trefl Sopot Śląsk Wrocław
Energa Czarni Słupsk
Trefl Sopot
2014-05-07 18:15
69
56
Asseco Gdynia
Stelmet Zielona Góra
2014-05-07 19:00
51
64
Rosa Radom
Anwil Włocławek
2014-05-08 17:00
100
75
Energa Czarni Słupsk
Trefl Sopot
2014-05-09 19:00
73
62
Asseco Gdynia
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-09 20:15
69
82
Polsat Sport News - 2014-05-09 20:00
Anwil Włocławek
Rosa Radom
TV | 2014-05-11 20:00
68
74
Polsat Sport News - 2014-05-11 19:45
Trefl Sopot
Energa Czarni Słupsk
TV | 2014-05-12 20:00
75
74
Polsat Sport News - 2014-05-12 19:45
Stelmet Zielona Góra
Trefl Sopot
TV | 2014-05-15 18:30
79
75
Polsat Sport News - 2014-05-15 18:15
PGE Turów Zgorzelec
Rosa Radom
TV | 2014-05-16 20:00
92
74
Polsat Sport News - 2014-05-16 19:45
Stelmet Zielona Góra
Trefl Sopot
TV | 2014-05-17 12:45
67
73
Polsat Sport Extra - 2014-05-17 12:30
PGE Turów Zgorzelec
Rosa Radom
TV | 2014-05-18 20:00
103
91
Polsat Sport News - 2014-05-18 19:45
Trefl Sopot
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-20 20:00
69
94
Polsat Sport News - 2014-05-20 19:45
Rosa Radom
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2014-05-21 20:00
79
85
Polsat Sport News - 2014-05-21 19:45
Trefl Sopot
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-22 18:30
71
57
Polsat Sport News - 2014-05-22 18:15
Stelmet Zielona Góra
Trefl Sopot
TV | 2014-05-25 20:00
86
65
Polsat Sport News - 2014-05-25 19:45
PGE Turów Zgorzelec
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-29 17:30
100
88
Polsat Sport News - 2014-05-29 17:00
Trefl Sopot
Rosa Radom
2014-05-29 18:30
75
76
PGE Turów Zgorzelec
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-31 20:00
80
74
Polsat Sport News - 2014-05-31 19:30
Rosa Radom
Trefl Sopot
2014-06-01 18:00
60
73
Stelmet Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2014-06-03 20:00
93
92
Polsat Sport News - 2014-06-03 19:30
Trefl Sopot
Rosa Radom
2014-06-04 18:30
76
56
Stelmet Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2014-06-05 18:30
75
81
Polsat Sport News - 2014-06-05 18:00
PGE Turów Zgorzelec
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-06-08 20:00
76
84
Polsat Sport News - 2014-06-08 19:30
Stelmet Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2014-06-11 20:00
60
72
Polsat Sport News - 2014-06-11 19:30
2014-06-13 14:00
PGE Turów Zgorzelec is the new champion!
2014-06-04 20:12
Trefl with the Tauron Basket Liga bronze medals!
2014-06-03 22:04
Final, game 3: Overtime for the champions!
2014-05-31 22:02
Final, game 2: PGE Turów wins for the second time!

Statystyki Tauron Basket Ligi:

1. Deividas Dulkys
16.4 Punkty / Mecz
2. J.P. Prince PGE Turów Zgorzelec
16.4 Punkty / Mecz
3. Andrew Fitzgerald Stabill Jezioro Tarnobrzeg
15.8 Punkty / Mecz
4. Sek Henry
15.7 Punkty / Mecz
5. LaceDarius Dunn AZS Koszalin
15.7 Punkty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. J.P. Prince PGE Turów Zgorzelec
18.7 Eval / Mecz
2. Kevin Johnson Polpharma Starogard Gdański
18.6 Eval / Mecz
3. Paul Miller WKS Śląsk Wrocław
18.1 Eval / Mecz
4. Kirk Archibeque Rosa Radom
17.4 Eval / Mecz
5. Damian Kulig PGE Turów Zgorzelec
17.3 Eval / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Łukasz Koszarek Stelmet Zielona Góra
6.8 Asysty / Mecz
2. A.J. Walton Asseco Gdynia
5.5 Asysty / Mecz
3. Robert Skibniewski WKS Śląsk Wrocław
4.5 Asysty / Mecz
4. Danny Gibson WKS Śląsk Wrocław
4.4 Asysty / Mecz
5. Marcin Nowakowski Stabill Jezioro Tarnobrzeg
4.4 Asysty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Kevin Johnson Polpharma Starogard Gdański
11.6 Zbiórki / Mecz
2. Kirk Archibeque Rosa Radom
8.6 Zbiórki / Mecz
3. Terrell Parks Kotwica Kołobrzeg
8.2 Zbiórki / Mecz
4. Paul Miller WKS Śląsk Wrocław
7.6 Zbiórki / Mecz
5. Garrett Stutz Energa Czarni Słupsk
7.1 Zbiórki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. A.J. Walton Asseco Gdynia
2.6 Przechwyty / Mecz
2. Chaisson Allen Stabill Jezioro Tarnobrzeg
2.2 Przechwyty / Mecz
3. J.P. Prince PGE Turów Zgorzelec
1.9 Przechwyty / Mecz
4. Deividas Dulkys
1.8 Przechwyty / Mecz
5. Roderick Trice Energa Czarni Słupsk
1.6 Przechwyty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Damian Kulig PGE Turów Zgorzelec
1.3 Bloki / Mecz
2. Ovidijus Galdikas Asseco Gdynia
1.3 Bloki / Mecz
3. Cezary Trybański AZS Koszalin
1.3 Bloki / Mecz
4. Kevin Johnson Polpharma Starogard Gdański
1.2 Bloki / Mecz
5. Nicchaeus Doaks Stabill Jezioro Tarnobrzeg
1.2 Bloki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
Tauron Basket Liga na Facebooku Tauron Basket Liga na Twitterze Zdjęcia TBL na PINTREST Tauron Basket Liga przez rss

Sekcja Tauronka

NEWSLETTER Tauron Basket Ligi

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi.

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi

TAURON

 

Partnerzy Tauron Basket Ligi

Polsat Sport Przegląd Sportowy Suzuki Spalding
ULEB Turkish Airlines Euroleague Tour de Pologne Olimpiady Specjalne