Drużyny TBL
AZS Koszalin Asseco Gdynia Wikana Start Lublin WKS Śląsk Wrocław Trefl Sopot Energa Czarni Słupsk Stelmet Zielona Góra Polski Cukier Toruń Anwil Włocławek Rosa Radom MKS Dąbrowa Górnicza PGE Turów Zgorzelec Jezioro Tarnobrzeg King Wilki Morskie Szczecin Polfarmex Kutno Polpharma Starogard Gd.
King Wilki Morskie Szczecin
PGE Turów Zgorzelec
2015-04-15 18:00
88
94
MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Koszalin
2015-04-15 18:00
94
99
Anwil Włocławek
WKS Śląsk Wrocław
2015-04-15 18:00
82
89
Rosa Radom
Stelmet Zielona Góra
2015-04-15 19:00
73
62
Polpharma Starogard Gd.
Trefl Sopot
2015-04-15 19:00
77
95
Polfarmex Kutno
Anwil Włocławek
2015-04-18 17:30
78
71
Energa Czarni Słupsk
Rosa Radom
2015-04-18 18:00
74
71
Jezioro Tarnobrzeg
Polski Cukier Toruń
2015-04-18 18:00
81
123
King Wilki Morskie Szczecin
Wikana Start Lublin
2015-04-19 18:00
82
86
Asseco Gdynia
MKS Dąbrowa Górnicza
2015-04-19 19:00
74
71
AZS Koszalin
WKS Śląsk Wrocław
TV | 2015-04-19 20:00
69
64
Polsat Sport News - 2015-04-19 19:50
Trefl Sopot
PGE Turów Zgorzelec
2015-04-20 19:00
66
74
Stelmet Zielona Góra
Polpharma Starogard Gd.
2015-04-21 19:00
93
56
Energa Czarni Słupsk
PGE Turów Zgorzelec
2015-04-22 18:15
67
85
Polski Cukier Toruń
Polfarmex Kutno
2015-04-26 20:00
105
84
Rosa Radom
Jezioro Tarnobrzeg
2015-04-26 20:00
71
64
Polpharma Starogard Gd.
Energa Czarni Słupsk
2015-04-26 20:00
86
91
PGE Turów Zgorzelec
Stelmet Zielona Góra
TV | 2015-04-26 20:00
92
79
Polsat Sport News - 2015-04-26 19:50
Wikana Start Lublin
Trefl Sopot
2015-04-26 20:00
77
87
MKS Dąbrowa Górnicza
King Wilki Morskie Szczecin
2015-04-26 20:00
85
94
WKS Śląsk Wrocław
Asseco Gdynia
2015-04-26 20:00
80
65
Anwil Włocławek
AZS Koszalin
2015-04-26 20:00
63
84
PGE Turów Zgorzelec
Trefl Sopot
2015-04-30 18:30
--
--
Energa Czarni Słupsk
WKS Śląsk Wrocław
2015-04-30 19:00
--
--

Czas do meczu w TV: AZS Koszalin - Rosa Radom 03.05.2015, godz. 19:50, Polsat Sport News

0h 0m 0s

2015-03-22 21:35
24th round: Slask better than Polpharma in Starogard
2015-03-18 21:00
TOP 10 of the 23rd round
2015-03-17 20:40
23rd round: Polfarmex shoots 14 threes and wins in Gdynia
2015-03-11 21:00
TOP 10 of the 22nd round

Statystyki Tauron Basket Ligi:

1. Dominique Johnson
23.0 Punkty / Mecz
2. Qyntel Woods AZS Koszalin
19.7 Punkty / Mecz
3. Anthony Miles Polpharma Starogard Gdański
19.7 Punkty / Mecz
4. Kwamain Mitchell Polfarmex Kutno
19.4 Punkty / Mecz
5. Myles McKay MKS Dąbrowa Górnicza
19.3 Punkty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Dominique Johnson
22.8 Eval / Mecz
2. Ovidijus Galdikas Asseco Gdynia
22.4 Eval / Mecz
3. Kevin Johnson Polfarmex Kutno
20.6 Eval / Mecz
4. Qyntel Woods AZS Koszalin
19.8 Eval / Mecz
5. Damian Kulig PGE Turów Zgorzelec
19.2 Eval / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Jerel Blassingame Energa Czarni Słupsk
7.9 Asysty / Mecz
2. William Franklin Polski Cukier Toruń
7.3 Asysty / Mecz
3. Łukasz Koszarek Stelmet Zielona Góra
6.0 Asysty / Mecz
4. Josh Miller Jezioro Tarnobrzeg
5.8 Asysty / Mecz
5. Dante Swanson AZS Koszalin
5.6 Asysty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Ovidijus Galdikas Asseco Gdynia
10.5 Zbiórki / Mecz
2. Kevin Johnson Polfarmex Kutno
10.3 Zbiórki / Mecz
3. Sean Denison Polski Cukier Toruń
8.3 Zbiórki / Mecz
4. Konrad Wysocki Anwil Włocławek
7.6 Zbiórki / Mecz
5. Damian Kulig PGE Turów Zgorzelec
7.2 Zbiórki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. A.J. Walton Asseco Gdynia
2.8 Przechwyty / Mecz
2. Quinton Hosley Stelmet Zielona Góra
2.6 Przechwyty / Mecz
3. Kwamain Mitchell Polfarmex Kutno
2.4 Przechwyty / Mecz
4. Myles McKay MKS Dąbrowa Górnicza
1.9 Przechwyty / Mecz
5. Dominique Johnson
1.9 Przechwyty / Mecz
Zobacz więcej statystyk
1. Ovidijus Galdikas Asseco Gdynia
2.8 Bloki / Mecz
2. Callistus Eziukwu Energa Czarni Słupsk
1.6 Bloki / Mecz
3. Sean Denison Polski Cukier Toruń
1.4 Bloki / Mecz
4. Damian Kulig PGE Turów Zgorzelec
1.4 Bloki / Mecz
5. Andrea Crosariol
1.3 Bloki / Mecz
Zobacz więcej statystyk
Tauron Basket Liga na Facebooku Tauron Basket Liga na Twitterze Zdjęcia TBL na PINTREST Tauron Basket Liga przez rss

Sekcja Tauronka

NEWSLETTER Tauron Basket Ligi

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi.

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi

TAURON

Sponsor oficjalny Tauron Basket Ligi

Milenium

Partnerzy Tauron Basket Ligi

Polsat Sport Przegląd Sportowy Suzuki Spalding
ULEB Turkish Airlines Euroleague Tour de Pologne Olimpiady Specjalne Festina

Gdynia Basket Cup 2015

Gospodarz Turnieju

Gdynia Sport

Sponsor Tytularny Ligi

TAURON

Sponsor Oficjalny

Milenium

Partnerzy

Polsat Sport Przegląd Sportowy Spalding Suzuki Festina Diament - Doradcy Finansowi Primavera

Partnerzy Medialni

trojmiasto.pl Radio Gdańsk