+48 533 335 613, +48 81 524 45 10, +48 81 524 45 48, biuro@mksstartlublin.pl, pelczar@mksstartlublin.pl

arena: MOSiR Globus, 20-611 Lublin, Kazimierza Wielkiego 8
Transmisja premium z meczu TBV Start - Stelmet BC

wk | 2017-12-14 12:40

Piątkowe spotkanie Polskiej Ligi Koszykówki TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra serwis Emocje.TV pokaże w formie transmisji premium. Początek o godz. 19.00.

Dutkiewicz: Byliśmy dobrze przygotowani

2017-12-09 23:16

TBV Start Lublin wygrał na wyjeździe z Treflem Sopot 81:66. Co po spotkaniu mówił zawodnik zwycięskiej drużyny Marcin Dutkiewicz?

BM Slam Stal - TBV Start: Kto zatrzyma Lewisa?

Wojciech Kłos | 2017-11-03 09:38

Chavaughn Lewis jest w tym sezonie niesamowity, to nie tylko najlepszy strzelec TBV Startu, ale i całej PLK. Czy BM Slam Stal znajdzie sposób na ograniczenie jego akcji ofensywnych? O tym będzie się można przekonać oglądać transmisję z Ostrowa Wlkp. już w niedzielę od godz. 12.30 w Polsacie Sport.

Anwil pewnie wygrywa z TBV Startem

wk | 2017-10-31 20:52

Anwil Włocławek pokonał TBV Start Lublin 80:57 w ostatnim spotkaniu 5. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki.

Time to Start Halloween: zapowiedź meczu Anwil - TBV Start

2017-10-30 19:24

Anwil Włoclawek przygotował wyjątkową zapowiedź spotkania z TBV Startem Lublin - "Time to Start Halloween". Tylko dla kibiców o mocnych nerwach!

We wtorek Anwil podejmuje TBV Start

wk | 2017-10-30 14:15

W ostatnim spotkaniu 5. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Anwil Włocławek we wtorek o godz. 19.00 podejmie TBV Start Lublin. Przekaz wideo na Emocje.TV

Perła nadal sponsorem strategicznym TBV Startu

informacja prasowa | 2017-10-05 09:03

Perła - Browary Lubelskie S.A przedłużyła umowę sponsorską z TBV Startem Lublin na sezon 2017/2018.

Turniej w Lublinie, dzień II

wk | 2017-09-23 20:13

MKS Dąbrowa Górnicza triumfuje w Memoriale Zdzisława Niedzieli w Lublinie. W finale dąbrowianie pokonali TBV Start 86:69. Trzecie miejsce dla Miasta Szkła Krosno, które wygrało z Legią Warszawa 87:83.

Turniej w Lublinie, dzień I

wk | 2017-09-22 21:47

Podczas pierwszego dnia Memoriału Zdzisława Niedzieli MKS Dąbrowa Górnicza pokonał Legię Warszawa 89:68, a TBV Start Lublin wygrał z Miastem Szkła Krosno 71:67.

Turniej w Warce, dzień III

wk | 2017-09-17 16:58

TBV Start Lublin wygrał z Rosą Radom 99:83, a Trefl Sopot pokonał Legię Warszawa 103:82 w ostatnim dniu turnieju o Puchar Burmistrza Warki.