Drużyny TBL
Wikana Start Lublin Anwil Włocławek Rosa Radom Polski Cukier Toruń WKS Śląsk Wrocław Trefl Sopot PGE Turów Zgorzelec Asseco Gdynia AZS Koszalin Energa Czarni Słupsk Stelmet Zielona Góra MKS Dąbrowa Górnicza Jezioro Tarnobrzeg King Wilki Morskie Szczecin Polfarmex Kutno Polpharma Starogard Gd.
AZS Koszalin
MKS Dąbrowa Górnicza
2015-01-13 19:00
88
79
Trefl Sopot
MKS Dąbrowa Górnicza
2015-01-17 17:00
84
87
Stelmet Zielona Góra
Wikana Start Lublin
2015-01-17 17:00
84
76
Polfarmex Kutno
Rosa Radom
2015-01-17 17:30
76
71
Jezioro Tarnobrzeg
Polpharma Starogard Gd.
2015-01-17 18:00
108
105
Anwil Włocławek
Polski Cukier Toruń
2015-01-17 18:00
78
76
Asseco Gdynia
AZS Koszalin
2015-01-17 19:00
72
64
King Wilki Morskie Szczecin
WKS Śląsk Wrocław
TV | 2015-01-18 20:00
68
86
Polsat Sport News - 2015-01-18 19:45
Wikana Start Lublin
Energa Czarni Słupsk
2015-01-23 19:00
82
73
WKS Śląsk Wrocław
Trefl Sopot
2015-01-23 19:00
95
81
Polpharma Starogard Gd.
Polfarmex Kutno
2015-01-24 17:00
92
83
Rosa Radom
Polski Cukier Toruń
2015-01-24 18:00
76
73
PGE Turów Zgorzelec
Jezioro Tarnobrzeg
2015-01-24 18:00
117
83
MKS Dąbrowa Górnicza
Stelmet Zielona Góra
2015-01-24 18:00
63
76
AZS Koszalin
King Wilki Morskie Szczecin
2015-01-24 18:00
98
73
Asseco Gdynia
Anwil Włocławek
TV | 2015-01-24 20:00
100
65
Polsat Sport News - 2015-01-24 19:45
Polski Cukier Toruń
Polpharma Starogard Gd.
2015-01-29 18:00
107
65
Stelmet Zielona Góra
WKS Śląsk Wrocław
2015-01-31 17:00
--
--
Energa Czarni Słupsk
MKS Dąbrowa Górnicza
2015-01-31 18:00
--
--
Jezioro Tarnobrzeg
Wikana Start Lublin
2015-01-31 18:00
--
--
Anwil Włocławek
Rosa Radom
2015-01-31 18:00
--
--
Trefl Sopot
AZS Koszalin
2015-02-01 17:00
--
--
Polfarmex Kutno
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2015-02-01 20:00
--
--
Polsat Sport News - 2015-02-01 19:45
King Wilki Morskie Szczecin
Asseco Gdynia
2015-02-02 19:00
--
--

Asseco Gdynia

81-321 Gdynia, Podolska 21
+48 58 628 77 00, +48 58 628 77 01, biuro@assecogdynia.pl
http://www.assecogdynia.pl
arena: GDYNIA ARENA, 81-304 Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8
nr zawodnik paszport urodzony wzrost pozycja
14 Wojciech Czerlonko Polska 1995-11-16 195 niski skrzydłowy
15 Przemysław Frasunkiewicz Polska 1979-01-08 201 niski skrzydłowy
5 Ovidijus Galdikas Litwa 1988-09-04 217 środkowy
18 Daniel Grujić Polska 1990-09-18 201 silny skrzydłowy
7 Sebastian Kowalczyk Polska 1993-03-25 188 rozgrywający
8 Filip Matczak Polska 1993-09-18 187 rzucający
21 Chris Paredes Polska 1990-08-08 194 rzucający
41 Jakub Parzeński Polska 1991-12-03 212 środkowy
11 Lazar Radosavljević Serbia 1991-04-09 204 silny skrzydłowy
20 Piotr Szczotka Polska 1981-06-17 196 niski skrzydłowy / silny skrzydłowy
19 Roman Szymański Polska 1991-04-09 211 środkowy
22 A.J. Walton Stany Zjednoczone 1990-12-20 184 rozgrywający
10 Przemysław Żołnierewicz Polska 1995-07-03 196 rzucający / niski skrzydłowy
 
  trener rola
 David DedekTrener
 Roman TymańskiAsystent trenera

Odeszli

Rafał Stefanik (zawodnik, 2014-10-29)

Tauron Basket Liga na Facebooku Tauron Basket Liga na Twitterze Zdjęcia TBL na PINTREST Tauron Basket Liga przez rss

Sekcja Tauronka

NEWSLETTER Tauron Basket Ligi

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi.

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi

TAURON

Sponsor oficjalny Tauron Basket Ligi

Milenium

Partnerzy Tauron Basket Ligi

Polsat Sport Przegląd Sportowy Suzuki Spalding
ULEB Turkish Airlines Euroleague Tour de Pologne Olimpiady Specjalne Festina

Gdynia Basket Cup 2015

Gospodarz Turnieju

Gdynia Sport

Sponsor Tytularny Ligi

TAURON

Sponsor Oficjalny

Milenium

Partnerzy

Polsat Sport Przegląd Sportowy Spalding Suzuki Festina Diament - Doradcy Finansowi Primavera

Partnerzy Medialni

trojmiasto.pl