Drużyny TBL
Wikana Start Lublin Polski Cukier Toruń PGE Turów Zgorzelec AZS Koszalin Energa Czarni Słupsk MKS Dąbrowa Górnicza Anwil Włocławek Asseco Gdynia Jezioro Tarnobrzeg King Wilki Morskie Szczecin Polfarmex Kutno Polpharma Starogard Gd. Rosa Radom Stelmet Zielona Góra Trefl Sopot WKS Śląsk Wrocław
Polpharma Starogard Gd.
Polski Cukier Toruń
2014-10-18 17:00
84
73
Asseco Gdynia
King Wilki Morskie Szczecin
2014-10-18 18:00
88
79
AZS Koszalin
Trefl Sopot
2014-10-18 18:00
88
60
Rosa Radom
Anwil Włocławek
2014-10-18 18:00
77
71
Wikana Start Lublin
Jezioro Tarnobrzeg
2014-10-18 19:00
79
65
MKS Dąbrowa Górnicza
Energa Czarni Słupsk
2014-10-19 18:00
74
79
WKS Śląsk Wrocław
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-10-19 20:00
69
68
PSN/PS/PS HD - 2014-10-19 19:45
PGE Turów Zgorzelec
Polfarmex Kutno
2014-10-20 18:30
91
89
Trefl Sopot
Asseco Gdynia
2014-10-24 19:00
65
77
Polfarmex Kutno
Wikana Start Lublin
2014-10-25 17:30
88
72
Rosa Radom
Polpharma Starogard Gd.
2014-10-25 18:00
102
60
Jezioro Tarnobrzeg
MKS Dąbrowa Górnicza
2014-10-25 19:00
101
109
Stelmet Zielona Góra
AZS Koszalin
2014-10-26 17:00
91
79
Polski Cukier Toruń
PGE Turów Zgorzelec
2014-10-26 18:00
70
80
Anwil Włocławek
King Wilki Morskie Szczecin
2014-10-26 18:00
71
74
Energa Czarni Słupsk
WKS Śląsk Wrocław
TV | 2014-10-26 20:00
63
67
PSN/PS/PS HD - 2014-10-26 19:45
Wikana Start Lublin
Polski Cukier Toruń
2014-10-31 19:00
75
62
WKS Śląsk Wrocław
Jezioro Tarnobrzeg
2014-10-31 19:30
97
73
Polpharma Starogard Gd.
Anwil Włocławek
2014-11-02 17:00
--
--
King Wilki Morskie Szczecin
Trefl Sopot
2014-11-02 18:00
--
--
Asseco Gdynia
Stelmet Zielona Góra
2014-11-02 18:00
--
--
MKS Dąbrowa Górnicza
Polfarmex Kutno
2014-11-02 18:00
--
--
AZS Koszalin
Energa Czarni Słupsk
TV | 2014-11-02 20:00
--
--
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-02 19:45
PGE Turów Zgorzelec
Rosa Radom
2014-11-03 18:30
--
--

Asseco Gdynia

81-321 Gdynia, Podolska 21
+48 58 628 77 00, +48 58 628 77 01, biuro@assecogdynia.pl
http://www.assecogdynia.pl
arena: GDYNIA ARENA, 81-304 Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8
nr zawodnik paszport urodzony wzrost pozycja
14 Wojciech Czerlonko Polska 1995-11-16 198 niski skrzydłowy
15 Przemysław Frasunkiewicz Polska 1979-01-08 201 niski skrzydłowy
5 Ovidijus Galdikas Litwa 1988-09-04 217 środkowy
18 Daniel Grujić Polska 1990-09-18 201 silny skrzydłowy
7 Sebastian Kowalczyk Polska 1993-03-25 188 rozgrywający
8 Filip Matczak Polska 1993-09-18 187 rzucający
21 Chris Paredes Polska 1990-08-08 194 rzucający
41 Jakub Parzeński Polska 1991-12-03 212 środkowy
11 Lazar Radosavljević Serbia 1991-04-09 204 silny skrzydłowy
20 Piotr Szczotka Polska 1981-06-17 196 niski skrzydłowy / silny skrzydłowy
19 Roman Szymański Polska 1991-04-09 211 środkowy
22 A.J. Walton Stany Zjednoczone 1990-12-20 184 rozgrywający
10 Przemysław Żołnierewicz Polska 1995-07-03 196 rzucający / niski skrzydłowy
 
  trener rola
 David DedekTrener
 Roman TymańskiAsystent trenera

Odeszli

Rafał Stefanik (zawodnik, 2014-10-29)

Tauron Basket Liga na Facebooku Tauron Basket Liga na Twitterze Zdjęcia TBL na PINTREST Tauron Basket Liga przez rss

Sekcja Tauronka

NEWSLETTER Tauron Basket Ligi

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi.

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi

TAURON

Sponsor oficjalny Tauron Basket Ligi

Milenium

Partnerzy Tauron Basket Ligi

Polsat Sport Przegląd Sportowy Suzuki Spalding
ULEB Turkish Airlines Euroleague Tour de Pologne Olimpiady Specjalne Festina