Runda Zasadnicza (1 kolejka)
Polski Cukier Toruń -
Anwil Włocławek
PSN/PSE/PSE HD - 2014-10-03 19:45
|
03.10.2014 20:00 |
03.10.2014 20:00
85:74
|
|
Wikana Start Lublin - Stelmet Zielona Góra | 04.10.2014 18:00 |
04.10.2014 18:00
73:86
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot | 04.10.2014 18:00 |
04.10.2014 18:00
67:83
|
|
Rosa Radom - Polfarmex Kutno | 05.10.2014 17:00 |
05.10.2014 17:00
86:59
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Jezioro Tarnobrzeg | 05.10.2014 17:00 |
05.10.2014 17:00
89:79
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk | 05.10.2014 18:00 |
05.10.2014 18:00
87:80
|
|
AZS Koszalin -
Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2014-10-05 19:45
|
05.10.2014 20:00 |
05.10.2014 20:00
86:70
|
|
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin | 07.10.2014 19:00 |
07.10.2014 19:00
82:73
|
Runda Zasadnicza (2 kolejka)
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław | 11.10.2014 17:00 |
11.10.2014 17:00
93:95
|
|
Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gd. | 11.10.2014 17:30 |
11.10.2014 17:30
80:62
|
|
Energa Czarni Słupsk - Wikana Start Lublin | 11.10.2014 18:00 |
11.10.2014 18:00
71:68
|
|
Anwil Włocławek -
Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2014-10-12 12:15
|
12.10.2014 12:30 |
12.10.2014 12:30
58:67
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin | 12.10.2014 18:00 |
12.10.2014 18:00
69:75
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec | 12.10.2014 18:00 |
12.10.2014 18:00
83:119
|
|
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom | 12.10.2014 18:00 |
12.10.2014 18:00
74:61
|
|
Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza | 12.10.2014 19:00 |
12.10.2014 19:00
91:77
|
Runda Zasadnicza (3 kolejka)
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń | 18.10.2014 17:00 |
18.10.2014 17:00
84:73
|
|
Rosa Radom - Anwil Włocławek | 18.10.2014 18:00 |
18.10.2014 18:00
77:71
|
|
AZS Koszalin - Trefl Sopot | 18.10.2014 18:00 |
18.10.2014 18:00
88:60
|
|
Asseco Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin | 18.10.2014 18:00 |
18.10.2014 18:00
88:79
|
|
Wikana Start Lublin - Jezioro Tarnobrzeg | 18.10.2014 19:00 |
18.10.2014 19:00
79:65
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk | 19.10.2014 18:00 |
19.10.2014 18:00
74:79
|
|
WKS Śląsk Wrocław -
Stelmet Zielona Góra
PSN/PS/PS HD - 2014-10-19 19:45
|
19.10.2014 20:00 |
19.10.2014 20:00
69:68
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno | 20.10.2014 18:30 |
20.10.2014 18:30
91:89
|
Runda Zasadnicza (4 kolejka)
Trefl Sopot - Asseco Gdynia | 24.10.2014 19:00 |
24.10.2014 19:00
65:77
|
|
Polfarmex Kutno - Wikana Start Lublin | 25.10.2014 17:30 |
25.10.2014 17:30
88:72
|
|
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. | 25.10.2014 18:00 |
25.10.2014 18:00
102:60
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza | 25.10.2014 19:00 |
25.10.2014 19:00
101:109
|
|
Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin | 26.10.2014 17:00 |
26.10.2014 17:00
91:79
|
|
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin | 26.10.2014 18:00 |
26.10.2014 18:00
71:74
|
|
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec | 26.10.2014 18:00 |
26.10.2014 18:00
70:80
|
|
Energa Czarni Słupsk -
WKS Śląsk Wrocław
PSN/PS/PS HD - 2014-10-26 19:45
|
26.10.2014 20:00 |
26.10.2014 20:00
63:67
|
Runda Zasadnicza (5 kolejka)
Wikana Start Lublin - Polski Cukier Toruń | 31.10.2014 19:00 |
31.10.2014 19:00
75:62
|
|
WKS Śląsk Wrocław - Jezioro Tarnobrzeg | 31.10.2014 19:30 |
31.10.2014 19:30
97:73
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek | 02.11.2014 17:00 |
02.11.2014 17:00
65:88
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno | 02.11.2014 18:00 |
02.11.2014 18:00
88:99
|
|
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra | 02.11.2014 18:00 |
02.11.2014 18:00
72:68
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot | 02.11.2014 18:00 |
02.11.2014 18:00
96:93
|
|
AZS Koszalin -
Energa Czarni Słupsk
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-02 19:45
|
02.11.2014 20:00 |
02.11.2014 20:00
76:68
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom | 03.11.2014 18:30 |
03.11.2014 18:30
78:59
|
Runda Zasadnicza (6 kolejka)
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza | 07.11.2014 18:00 |
07.11.2014 18:00
86:71
|
|
Rosa Radom - Wikana Start Lublin | 07.11.2014 18:00 |
07.11.2014 18:00
75:50
|
|
Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław | 08.11.2014 17:30 |
08.11.2014 17:30
71:76
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin | 08.11.2014 18:00 |
08.11.2014 18:00
83:118
|
|
Anwil Włocławek - Trefl Sopot | 09.11.2014 18:00 |
09.11.2014 18:00
56:87
|
|
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia | 09.11.2014 18:00 |
09.11.2014 18:00
90:83
|
|
Stelmet Zielona Góra -
King Wilki Morskie Szczecin
Polsat Sport News - 2014-11-09 19:45
|
09.11.2014 20:00 |
09.11.2014 20:00
71:68
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. | 10.11.2014 18:30 |
10.11.2014 18:30
88:67
|
Runda Zasadnicza (7 kolejka)
Wikana Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. | 14.11.2014 19:00 |
14.11.2014 19:00
81:97
|
|
Asseco Gdynia - Jezioro Tarnobrzeg | 14.11.2014 19:00 |
14.11.2014 19:00
81:93
|
|
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno | 15.11.2014 18:00 |
15.11.2014 18:00
95:63
|
|
Trefl Sopot -
Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2014-11-16 14:45
|
16.11.2014 15:00 |
16.11.2014 15:00
81:77
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom | 16.11.2014 18:00 |
16.11.2014 18:00
57:72
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek | 16.11.2014 18:30 |
16.11.2014 18:30
97:89
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Energa Czarni Słupsk | 16.11.2014 19:00 |
16.11.2014 19:00
94:101
|
|
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń | 17.11.2014 19:00 |
17.11.2014 19:00
84:80
|
Runda Zasadnicza (8 kolejka)
Rosa Radom - WKS Śląsk Wrocław | 21.11.2014 18:00 |
21.11.2014 18:00
84:65
|
|
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza | 22.11.2014 17:00 |
22.11.2014 17:00
77:81
|
|
Polfarmex Kutno - Asseco Gdynia | 22.11.2014 17:30 |
22.11.2014 17:30
86:80
|
|
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra | 22.11.2014 18:00 |
22.11.2014 18:00
74:77
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - King Wilki Morskie Szczecin | 22.11.2014 18:00 |
22.11.2014 18:00
95:85
|
|
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot | 23.11.2014 18:00 |
23.11.2014 18:00
65:70
|
|
Polski Cukier Toruń -
AZS Koszalin
PS/PS HD/PSN - 2014-11-23 19:45
|
23.11.2014 20:00 |
23.11.2014 20:00
89:96
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Wikana Start Lublin | 24.11.2014 19:45 |
24.11.2014 19:45
98:82
|
Runda Zasadnicza (9 kolejka)
Trefl Sopot - Jezioro Tarnobrzeg | 28.11.2014 19:00 |
28.11.2014 19:00
79:81
|
|
Polfarmex Kutno - King Wilki Morskie Szczecin | 29.11.2014 17:30 |
29.11.2014 17:30
70:65
|
|
AZS Koszalin - Rosa Radom | 29.11.2014 18:00 |
29.11.2014 18:00
87:69
|
|
Wikana Start Lublin - Anwil Włocławek | 29.11.2014 19:00 |
29.11.2014 19:00
77:91
|
|
Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk | 30.11.2014 17:00 |
30.11.2014 17:00
79:70
|
|
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń | 30.11.2014 18:00 |
30.11.2014 18:00
65:57
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza -
PGE Turów Zgorzelec
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-30 19:45
|
30.11.2014 20:00 |
30.11.2014 20:00
86:92
|
|
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. | 02.12.2014 19:00 |
02.12.2014 19:00
91:48
|
Runda Zasadnicza (10 kolejka)
Rosa Radom - Asseco Gdynia | 05.12.2014 19:00 |
05.12.2014 19:00
80:72
|
|
Wikana Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza | 05.12.2014 19:00 |
05.12.2014 19:00
80:74
|
|
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin | 06.12.2014 17:00 |
06.12.2014 17:00
72:90
|
|
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot | 06.12.2014 17:30 |
06.12.2014 17:30
66:69
|
|
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk | 06.12.2014 18:00 |
06.12.2014 18:00
76:70
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Stelmet Zielona Góra | 06.12.2014 18:00 |
06.12.2014 18:00
87:90
|
|
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin | 07.12.2014 19:00 |
07.12.2014 19:00
87:90
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2014-12-08 18:00
|
08.12.2014 18:15 |
08.12.2014 18:15
92:76
|
Runda Zasadnicza (11 kolejka)
Stelmet Zielona Góra - Polfarmex Kutno | 13.12.2014 17:00 |
13.12.2014 17:00
69:61
|
|
Energa Czarni Słupsk - Jezioro Tarnobrzeg | 13.12.2014 18:00 |
13.12.2014 18:00
73:70
|
|
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. | 13.12.2014 19:00 |
13.12.2014 19:00
81:73
|
|
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń | 14.12.2014 17:00 |
14.12.2014 17:00
97:82
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek | 14.12.2014 18:00 |
14.12.2014 18:00
74:85
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom | 14.12.2014 18:00 |
14.12.2014 18:00
75:94
|
|
WKS Śląsk Wrocław - Wikana Start Lublin | 14.12.2014 19:00 |
14.12.2014 19:00
100:75
|
|
AZS Koszalin -
PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2014-12-14 19:45
|
14.12.2014 20:00 |
14.12.2014 20:00
78:89
|
Runda Zasadnicza (12 kolejka)
Rosa Radom - Trefl Sopot | 19.12.2014 19:00 |
19.12.2014 19:00
73:62
|
|
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin | 20.12.2014 17:00 |
20.12.2014 17:00
95:86
|
|
Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk | 20.12.2014 17:30 |
20.12.2014 17:30
68:86
|
|
Anwil Włocławek - Jezioro Tarnobrzeg | 20.12.2014 18:00 |
20.12.2014 18:00
82:78
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław | 20.12.2014 18:00 |
20.12.2014 18:00
87:78
|
|
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra | 21.12.2014 18:00 |
21.12.2014 18:00
62:71
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia | 21.12.2014 18:00 |
21.12.2014 18:00
101:85
|
|
Wikana Start Lublin -
AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2014-12-21 19:45
|
21.12.2014 20:00 |
21.12.2014 20:00
70:87
|
Runda Zasadnicza (13 kolejka)
Asseco Gdynia - Wikana Start Lublin | 28.12.2014 18:00 |
28.12.2014 18:00
89:74
|
|
PGE Turów Zgorzelec - King Wilki Morskie Szczecin | 28.12.2014 18:00 |
28.12.2014 18:00
118:102
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno | 28.12.2014 18:00 |
28.12.2014 18:00
85:86
|
|
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek | 28.12.2014 19:00 |
28.12.2014 19:00
91:72
|
|
Stelmet Zielona Góra -
Rosa Radom
Polsat Sport News - 2014-12-28 19:45
|
28.12.2014 20:00 |
28.12.2014 20:00
73:59
|
|
Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń | 29.12.2014 18:30 |
29.12.2014 18:30
77:76
|
|
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. | 29.12.2014 19:00 |
29.12.2014 19:00
119:115
|
|
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza | 13.01.2015 19:00 |
13.01.2015 19:00
88:79
|
Runda Zasadnicza (14 kolejka)
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Zielona Góra | 03.01.2015 17:00 |
03.01.2015 17:00
75:103
|
|
Wikana Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin | 03.01.2015 17:00 |
03.01.2015 17:00
76:87
|
|
Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno | 03.01.2015 18:00 |
03.01.2015 18:00
87:66
|
|
Polski Cukier Toruń - Jezioro Tarnobrzeg | 03.01.2015 18:00 |
03.01.2015 18:00
78:61
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot | 03.01.2015 18:00 |
03.01.2015 18:00
103:104
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia | 03.01.2015 18:00 |
03.01.2015 18:00
75:72
|
|
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin | 04.01.2015 18:00 |
04.01.2015 18:00
73:66
|
|
Rosa Radom -
Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2015-01-04 19:45
|
04.01.2015 20:00 |
04.01.2015 20:00
78:87
|
Runda Zasadnicza (15 kolejka)
Trefl Sopot - Wikana Start Lublin | 09.01.2015 19:00 |
09.01.2015 19:00
111:94
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza | 10.01.2015 17:00 |
10.01.2015 17:00
80:86
|
|
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń | 10.01.2015 17:30 |
10.01.2015 17:30
70:80
|
|
AZS Koszalin - Anwil Włocławek | 10.01.2015 18:00 |
10.01.2015 18:00
89:64
|
|
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. | 10.01.2015 18:00 |
10.01.2015 18:00
90:85
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Rosa Radom | 10.01.2015 18:00 |
10.01.2015 18:00
69:85
|
|
Asseco Gdynia - WKS Śląsk Wrocław | 10.01.2015 19:00 |
10.01.2015 19:00
67:60
|
|
Stelmet Zielona Góra -
PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-01-11 19:45
|
11.01.2015 20:00 |
11.01.2015 20:00
78:70
|
Runda Zasadnicza (16 kolejka)
Stelmet Zielona Góra - Wikana Start Lublin | 17.01.2015 17:00 |
17.01.2015 17:00
84:76
|
|
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza | 17.01.2015 17:00 |
17.01.2015 17:00
84:87
|
|
Polfarmex Kutno - Rosa Radom | 17.01.2015 17:30 |
17.01.2015 17:30
76:71
|
|
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń | 17.01.2015 18:00 |
17.01.2015 18:00
78:76
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. | 17.01.2015 18:00 |
17.01.2015 18:00
108:105
|
|
Asseco Gdynia - AZS Koszalin | 17.01.2015 19:00 |
17.01.2015 19:00
72:64
|
|
King Wilki Morskie Szczecin -
WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-01-18 19:45
|
18.01.2015 20:00 |
18.01.2015 20:00
68:86
|
|
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec | 22.04.2015 18:15 |
22.04.2015 18:15
67:85
|
Runda Zasadnicza (17 kolejka)
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot | 23.01.2015 19:00 |
23.01.2015 19:00
95:81
|
|
Wikana Start Lublin - Energa Czarni Słupsk | 23.01.2015 19:00 |
23.01.2015 19:00
82:73
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Polfarmex Kutno | 24.01.2015 17:00 |
24.01.2015 17:00
92:83
|
|
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin | 24.01.2015 18:00 |
24.01.2015 18:00
98:73
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Zielona Góra | 24.01.2015 18:00 |
24.01.2015 18:00
63:76
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Jezioro Tarnobrzeg | 24.01.2015 18:00 |
24.01.2015 18:00
117:83
|
|
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń | 24.01.2015 18:00 |
24.01.2015 18:00
76:73
|
|
Asseco Gdynia -
Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-01-24 19:45
|
24.01.2015 20:00 |
24.01.2015 20:00
100:65
|
Runda Zasadnicza (18 kolejka)
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. | 29.01.2015 18:00 |
29.01.2015 18:00
107:65
|
|
Stelmet Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław | 31.01.2015 17:00 |
31.01.2015 17:00
80:70
|
|
Anwil Włocławek - Rosa Radom | 31.01.2015 18:00 |
31.01.2015 18:00
71:82
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Wikana Start Lublin | 31.01.2015 18:00 |
31.01.2015 18:00
90:93
|
|
Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza | 31.01.2015 18:00 |
31.01.2015 18:00
80:71
|
|
Trefl Sopot - AZS Koszalin | 01.02.2015 17:00 |
01.02.2015 17:00
61:90
|
|
Polfarmex Kutno -
PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-02-01 19:45
|
01.02.2015 20:00 |
01.02.2015 20:00
70:83
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia | 02.02.2015 19:00 |
02.02.2015 19:00
69:67
|
Runda Zasadnicza (19 kolejka)
Wikana Start Lublin - Polfarmex Kutno | 06.02.2015 19:00 |
06.02.2015 19:00
80:91
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom | 07.02.2015 17:00 |
07.02.2015 17:00
72:91
|
|
Asseco Gdynia - Trefl Sopot | 07.02.2015 18:00 |
07.02.2015 18:00
89:81
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Jezioro Tarnobrzeg | 07.02.2015 18:00 |
07.02.2015 18:00
95:96
|
|
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń | 07.02.2015 18:00 |
07.02.2015 18:00
86:90
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek | 08.02.2015 18:00 |
08.02.2015 18:00
77:78
|
|
AZS Koszalin -
Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2015-02-08 19:45
|
08.02.2015 20:00 |
08.02.2015 20:00
72:71
|
|
WKS Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk | 10.02.2015 19:00 |
10.02.2015 19:00
69:74
|
Runda Zasadnicza (20 kolejka)
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin | 13.02.2015 19:00 |
13.02.2015 19:00
79:84
|
|
Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia | 14.02.2015 17:00 |
14.02.2015 17:00
85:66
|
|
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza | 14.02.2015 17:30 |
14.02.2015 17:30
80:86
|
|
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. | 14.02.2015 18:00 |
14.02.2015 18:00
95:93
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław | 14.02.2015 18:00 |
14.02.2015 18:00
105:91
|
|
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin | 15.02.2015 19:00 |
15.02.2015 19:00
84:76
|
|
Rosa Radom -
PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-02-15 19:45
|
15.02.2015 20:00 |
15.02.2015 20:00
90:73
|
|
Polski Cukier Toruń - Wikana Start Lublin | 18.02.2015 18:00 |
18.02.2015 18:00
84:62
|
Runda Zasadnicza (21 kolejka)
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec | 26.02.2015 19:00 |
26.02.2015 19:00
110:126
|
|
WKS Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno | 27.02.2015 19:00 |
27.02.2015 19:00
78:68
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra | 28.02.2015 18:00 |
28.02.2015 18:00
70:76
|
|
AZS Koszalin - Jezioro Tarnobrzeg | 28.02.2015 18:00 |
28.02.2015 18:00
102:75
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń | 01.03.2015 18:00 |
01.03.2015 18:00
80:92
|
|
Trefl Sopot -
Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-03-02 17:55
|
02.03.2015 18:00 |
02.03.2015 18:00
72:60
|
|
Wikana Start Lublin - Rosa Radom | 03.03.2015 19:00 |
03.03.2015 19:00
67:81
|
|
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk | 04.03.2015 19:00 |
04.03.2015 19:00
84:79
|
Runda Zasadnicza (22 kolejka)
Polpharma Starogard Gd. - Wikana Start Lublin | 07.03.2015 17:00 |
07.03.2015 17:00
84:91
|
|
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza | 07.03.2015 17:00 |
07.03.2015 17:00
96:78
|
|
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin | 07.03.2015 17:30 |
07.03.2015 17:30
76:70
|
|
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec | 07.03.2015 18:00 |
07.03.2015 18:00
86:81
|
|
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław | 07.03.2015 18:00 |
07.03.2015 18:00
66:63
|
|
Energa Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin | 08.03.2015 18:00 |
08.03.2015 18:00
82:50
|
|
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot | 08.03.2015 18:00 |
08.03.2015 18:00
70:62
|
|
Jezioro Tarnobrzeg -
Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2015-03-08 19:45
|
08.03.2015 20:00 |
08.03.2015 20:00
78:87
|
Runda Zasadnicza (23 kolejka)
WKS Śląsk Wrocław - Rosa Radom | 13.03.2015 19:00 |
13.03.2015 19:00
81:70
|
|
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek | 14.03.2015 18:00 |
14.03.2015 18:00
87:58
|
|
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń | 14.03.2015 18:00 |
14.03.2015 18:00
89:74
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. | 14.03.2015 18:00 |
14.03.2015 18:00
94:93
|
|
Wikana Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec | 14.03.2015 18:00 |
14.03.2015 18:00
68:75
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Jezioro Tarnobrzeg | 15.03.2015 18:00 |
15.03.2015 18:00
92:73
|
|
Trefl Sopot -
Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2015-03-15 19:50
|
15.03.2015 20:00 |
15.03.2015 20:00
68:85
|
|
Asseco Gdynia - Polfarmex Kutno | 17.03.2015 19:00 |
17.03.2015 19:00
73:82
|
Runda Zasadnicza (24 kolejka)
King Wilki Morskie Szczecin - Polfarmex Kutno | 21.02.2015 18:00 |
21.02.2015 18:00
68:92
|
|
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia | 20.03.2015 18:00 |
20.03.2015 18:00
71:75
|
|
Rosa Radom - AZS Koszalin | 20.03.2015 19:00 |
20.03.2015 19:00
81:85
|
|
Anwil Włocławek - Wikana Start Lublin | 21.03.2015 18:00 |
21.03.2015 18:00
85:89
|
|
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza | 21.03.2015 18:00 |
21.03.2015 18:00
90:81
|
|
Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra | 21.03.2015 18:00 |
21.03.2015 18:00
72:70
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Trefl Sopot | 22.03.2015 18:00 |
22.03.2015 18:00
56:95
|
|
Polpharma Starogard Gd. -
WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-03-22 19:50
|
22.03.2015 20:00 |
22.03.2015 20:00
87:100
|
Runda Zasadnicza (25 kolejka)
Trefl Sopot - Polfarmex Kutno | 28.03.2015 17:00 |
28.03.2015 17:00
90:83
|
|
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek | 28.03.2015 18:00 |
28.03.2015 18:00
85:71
|
|
Stelmet Zielona Góra - Jezioro Tarnobrzeg | 28.03.2015 18:00 |
28.03.2015 18:00
71:65
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - Wikana Start Lublin | 28.03.2015 18:00 |
28.03.2015 18:00
104:95
|
|
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. | 28.03.2015 19:30 |
28.03.2015 19:30
82:90
|
|
WKS Śląsk Wrocław -
PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-03-29 13:50
|
29.03.2015 14:00 |
29.03.2015 14:00
101:99
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń | 29.03.2015 18:00 |
29.03.2015 18:00
73:86
|
|
Asseco Gdynia - Rosa Radom | 29.03.2015 18:00 |
29.03.2015 18:00
65:77
|
Runda Zasadnicza (26 kolejka)
Rosa Radom - King Wilki Morskie Szczecin | 03.04.2015 18:00 |
03.04.2015 18:00
122:78
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2015-04-04 12:20
|
04.04.2015 12:30 |
04.04.2015 12:30
103:68
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Asseco Gdynia | 04.04.2015 17:00 |
04.04.2015 17:00
85:79
|
|
Polfarmex Kutno - Stelmet Zielona Góra | 04.04.2015 17:30 |
04.04.2015 17:30
66:68
|
|
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza | 04.04.2015 18:00 |
04.04.2015 18:00
77:90
|
|
Wikana Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław | 04.04.2015 18:00 |
04.04.2015 18:00
70:91
|
|
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot | 04.04.2015 18:00 |
04.04.2015 18:00
93:85
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk | 04.04.2015 18:00 |
04.04.2015 18:00
72:83
|
Runda Zasadnicza (27 kolejka)
King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gd. | 10.04.2015 18:00 |
10.04.2015 18:00
100:82
|
|
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec | 10.04.2015 18:00 |
10.04.2015 18:00
86:78
|
|
Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń | 10.04.2015 19:00 |
10.04.2015 19:00
85:84
|
|
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza | 10.04.2015 19:00 |
10.04.2015 19:00
96:92
|
|
Trefl Sopot - Rosa Radom | 10.04.2015 20:00 |
10.04.2015 20:00
76:80
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Anwil Włocławek | 11.04.2015 18:00 |
11.04.2015 18:00
83:75
|
|
AZS Koszalin - Wikana Start Lublin | 11.04.2015 18:00 |
11.04.2015 18:00
80:66
|
|
Energa Czarni Słupsk -
Polfarmex Kutno
Polsat Sport News - 2015-04-12 19:50
|
12.04.2015 20:00 |
12.04.2015 20:00
76:59
|
Runda Zasadnicza (28 kolejka)
Wikana Start Lublin -
Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2015-04-14 19:50
|
14.04.2015 20:00 |
14.04.2015 20:00
72:64
|
|
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław | 15.04.2015 18:00 |
15.04.2015 18:00
82:89
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin | 15.04.2015 18:00 |
15.04.2015 18:00
94:99
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Turów Zgorzelec | 15.04.2015 18:00 |
15.04.2015 18:00
88:94
|
|
Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk | 15.04.2015 18:00 |
15.04.2015 18:00
63:79
|
|
Polfarmex Kutno - Jezioro Tarnobrzeg | 15.04.2015 18:00 |
15.04.2015 18:00
77:62
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot | 15.04.2015 19:00 |
15.04.2015 19:00
77:95
|
|
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra | 15.04.2015 19:00 |
15.04.2015 19:00
73:62
|
Runda Zasadnicza (29 kolejka)
Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek | 18.04.2015 17:30 |
18.04.2015 17:30
78:71
|
|
Jezioro Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń | 18.04.2015 18:00 |
18.04.2015 18:00
81:123
|
|
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom | 18.04.2015 18:00 |
18.04.2015 18:00
74:71
|
|
King Wilki Morskie Szczecin - Wikana Start Lublin | 19.04.2015 18:00 |
19.04.2015 18:00
82:86
|
|
Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza | 19.04.2015 19:00 |
19.04.2015 19:00
74:71
|
|
AZS Koszalin -
WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-04-19 19:50
|
19.04.2015 20:00 |
19.04.2015 20:00
69:64
|
|
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec | 20.04.2015 19:00 |
20.04.2015 19:00
66:74
|
|
Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. | 21.04.2015 19:00 |
21.04.2015 19:00
93:56
|
Runda Zasadnicza (30 kolejka)
Anwil Włocławek - AZS Koszalin | 26.04.2015 20:00 |
26.04.2015 20:00
63:84
|
|
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia | 26.04.2015 20:00 |
26.04.2015 20:00
80:65
|
|
MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin | 26.04.2015 20:00 |
26.04.2015 20:00
85:94
|
|
Wikana Start Lublin - Trefl Sopot | 26.04.2015 20:00 |
26.04.2015 20:00
77:87
|
|
PGE Turów Zgorzelec -
Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2015-04-26 19:50
|
26.04.2015 20:00 |
26.04.2015 20:00
92:79
|
|
Polpharma Starogard Gd. - Energa Czarni Słupsk | 26.04.2015 20:00 |
26.04.2015 20:00
86:91
|
|
Rosa Radom - Jezioro Tarnobrzeg | 26.04.2015 20:00 |
26.04.2015 20:00
71:64
|
|
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno | 26.04.2015 20:00 |
26.04.2015 20:00
105:84
|