W Kołobrzegu po prezentacji
fot. Bartosz Szczechowski

,

Lista aktualności

W Kołobrzegu po prezentacji

5 października w kołobrzeskiej Hali Milenium miała miejsce prezentacja Czarodziejów z Wydm. Na uroczystości była obecna spora grupa kibiców, a wśród gości pojawili się m.in prezydent Kołobrzegu oraz Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Marek Hok.

,

Prezentacja składała się z typowych dla takiej uroczystości elementów. Wyjście bohaterów wieczoru, konkursy z nagrodami dla kibiców oraz mecz pokazowy. Podczas prezentacji głos zabrał prezes Stanisław Trojanowski, który opowiadał m.in o celach zespołu. Głos zabrali także lokalni działacze - m.in Marek Hok oraz Janusz Gromek, którzy otrzymali karnety na przyszły sezon, ale zdecydowali, że wesprą Kotwicę poprzez zapłatę za całoroczne wejściówki VIP.

- Pojawiło się trochę kibiców, mieliśmy konkursy, zagraliśmy pokazowo. Uważam, że to spotkanie było całkiem atrakcyjne i mam nadzieję, że kibice tłumnie zapełnią Halę Milenium podczas derbów z Koszalinem i będą nas dopingować - mówi Michał Kwiatkowski.

Ważnym wydarzeniem prezentacji był komunikat, że od 5 października Marko Djurić posiada polskie obywatelstwo i będzie grał w Kotwicy jako Polak. Z tego powodu ulubieniec publiczności otrzymał koszulkę reprezentacji Polski. - Muszę stwierdzić, że w 95% czuję się Polakiem. Podczas rozmów nie myślę w swoim ojczystym języku, ale po polsku. Jestem w tym kraju od dłuższego czasu i następstwem tego stało się to, że myślę po polsku. Nie znam jeszcze dokładnie słów hymnu, ale obiecałem kolegom z drużyny, że do wyjazdowego meczu z Turowem poznam go - kończy Marko Djurić.