FIBA Europe Cup: Dogrywka w Zgorzelcu dla Helios Suns

,

Helios Suns Domzale pokonuje po dogrywce PGE Turów Zgorzelec 97:86 w kolejnej rundzie spotkań FIBA Europe Cup.

,

Pierwsza kwarta była naprawdę dobra w wykonaniu zespołu trenera Piotra Ignatowicza – dzięki świetnej postawie Jakuba Karolaka i Damontre Harrisa gospodarze prowadzili nawet 25:11. Już w kolejnej części meczu ekipa ze Słowenii potrafiła jednak doprowadzić do remisu, chociaż to PGE Turów częściej był stroną przeważającą. W końcówce czwartej kwarty Helios Suns zdobył przewagę, ale po trafieniu Daniela Dillona zgorzelczanie doprowadzili do dogrywki. W dodatkowym czasie gry zdecydowanie lepsi byli już goście, którzy wygrali ostatecznie 97:86.

PGE Turów Zgorzelec - Helios Suns Domzale 86:97 (27:15, 13:20, 24:26, 19:22, d. 3:14)

PGE Turów: Karolak 26, Harris 22, Dillon 21, Krestinin 7, Dylewicz 4, Novak 3, Gospodarek 3, Marek 0, Prostak 0, Kostrzewski 0

Helios Suns: Cakarun 27, Lelić 26, Robertson 17, Zagorac 13, Atanacković 9, Korosec 3, Gorjanc 2, Mocnik 0